• +48 533 23 20 31
  • пн - пт 8:00-18:00

Мислить той, кому ставлять розумні запитання.

Народна творчість

Граматика

Польська мова користується латинським алфавітом, до якого в свій час було введено додаткові знаки для позначення польських звуків, що відсутні в латинській мові. У польському алфавіті 32 букви. Також для позначення окремих звуків використовується сполучення букв (двознаки). Разом всіх складових алфавіту 39.

В польській мові наголос відіграє дуже важливу роль. Часто вимовляючи правильне слово, але з неправильним наголосом, вас просто не зрозуміють. В даній статті наведено кілька основних правил, які допоможуть вам правильно ставити наголос в 90% випадків.

Польська мова єдина поміж слов’янських мов зберегла у своєму історичному розвитку носові голосні (ę, ą), успадковані зі старослов’янської мови. Проте вимова цих голосних з часом змінилася.

В цій лекції навчимося правильно читати і вимовляти голосні літери, які ще не зустріча в попередніх лекціях. Однією з найбільш вживаних, а також однією з найпростіших для навчання літер є літера "i".

В даній лекції розглянуті спеціфічні суто польські літери. Вивчення цих літер допоможе нам менше виділятись з оточення адже багато хто знає що польська мова є шиплячою. Тому потрібно якнайчіткіше вимовляти саме ці шиплячі літери. Також в даній статті розкрито вимову літер які позначають однакові звуки.

В лекції показано як правильно повинні вимовлятись подвійні приголосні. Також ви дізнаєтесь в чому особливість польської мови відносно вимови дзвінких і глухих звуків, а також які звуки спрощуються під час їх вимови.

Значна частина іншомовних слів була перетворена на польські відповідники. Також є багато популярних слів, які пишуться або вимовляються подібно до оригіналу. Але є слова котрі просто потрібно зрозуміти що пишуться вони в один спосіб, а вимовляються зовсім по інакшому.

Контакти

Телефон: +48 533 23 20 31

E-mail: 

© 2019 Language OK. Всі права захищені.