• +48 533 23 20 31
  • пн - пт 8:00-18:00

Навчання без міркування – даремне, міркування без навчання – небезпечне

Конфуцій

Рівень A1

Ласкаво просимо! На першому уроці польської мови ви дізнаєтеся, як розрізняти і правильно вимовляти польський алфавіт. Звичайні латинські букви не повинні скласти вам проблеми але є декілька польських букв котрі використовуються в більшості слів. Також ви навчитеся рахувати від 0 до …100.

Пройшовши дану лекцію ви дізнаєтесь як привітатися і попрощатися на польській мові. Ви також вивчите як правильно представитись знайомим, колегам чи керівництву. А також, які питання ми можемо задати кожній з цих груп людей.

В польській мові наголос відіграє дуже важливу роль. Часто вимовляючи правильне слово, але з неправильним наголосом, вас просто не зрозуміють. В даній статті наведено кілька основних правил, які допоможуть вам правильно ставити наголос в 90% випадків.

В лекції ви навчитеся говорити про когось, або про себе в однині і множині. А також вас чекає знайомлення з сім’єю. Ви дізнаєтесь тонкощі, котрі стосуються наведених тем, а також слів ввічливості.

На цьому уроці ми розглянемо одну з базових, але також одну з найважливіших проблем. Яку? Відмінювання дієслова "Być (Бути)".

Польська мова єдина поміж слов’янських мов зберегла у своєму історичному розвитку носові голосні "ę", "ą", успадковані зі старослов’янської мови. Проте вимова цих голосних з часом змінилася. Окрім даних літер ми також навчимося правильно читати і вимовляти інші голосні літери. Однією з найбільш вживаних, а також, однією з найпростіших для навчання є літера "i".

В цій лекції ви ознайомитесь з основними іменниками, а також дізнаєтесь популярні імена поляків. Завершить лекцію кілька часто вживаних фраз з побуту.

В лекції поговоримо про іменники, а точніше про рід іменника. Також коротко розглянемо однину і множину. В лекції показано вам, що ви знаєте польську мову набагато краще ніж ви думали.

В даній лекції розглянуті специфічні суто польські літери. Вивчення цих літер допоможе вам менше виділятись з оточення, адже багато хто знає, що польська мова є шиплячою. Тому потрібно якнайчіткіше вимовляти саме ці шиплячі літери.

Настав час для відпочинку і подорожі. В цій лекції ви ознайомимось ближче з Польщею. З назви зрозуміло, що ми будемо розглядати країни і міста. Поглянемо ня які області ділиться Польща, а також які річки протікають через неї.

Контакти

Телефон: +48 533 23 20 31

E-mail: 

© 2019 Language OK. Всі права захищені.